Jak probíhá tvorba webu a naše spolupráce?

Mám web
Doména, Hosting
Víte, kde máte vedený web? Budeme potřebovat údaje k hostingu a doméně. Nejčastěji bývá hosting u poskytovatelů jako například (Wedos,Active24,Savana atd.) Připravte si je.
Email
Máte email u stávajícího hostingu (xxx@vasedomena.cz)? Pokud se bude hosting přesouvat na jiného poskytovatele, zálohujte si obsah, vytvoří se nový. Pokud zůstaneme u stejného poskytovatele, email se řešit nemusí.
Podklady - logo
Máte vytvořené logo? Pošlete nám ho ideálně ve formátu svg. V případě, že bude použito stejné, dokážeme si ho z původních stránek vytáhnout.
Podklady - obsah
Máte rozmyšlený obsah? Připravte nám ho ideálně do wordu. Budete chtít jednostránkový web nebo s podstránkami? Budete chtít speciální design na stránky určitého typu? Sepište nám podrobnosti. V další fázi s vámi požadavky projdeme.
Podklady - obrázky, videa
Máte k webu nějaké obrázky? Případně máme použít volně dostupné, ilustrační? Připravte obrázky v co nejvyšší kvalitě, my si je již upravíme. Pro širokoúhlé bannery použijte rozměry minimálně 1980x1080px. Pokud máte nějaká zajímavá videa, nahrajte je na (Youtube, Vimeo) a pošlete nám odkazy.
Podklady - ikony, infografiky, favicon
Pokud máte od grafika například připravené některé speciální prvky, pošlete nám je ideálně ve formátech svg, png. Pro infografiky stačí jpg.
Podklady - stromová struktura
Máte promyšlenou strukturu? Pokud ano, sepište nám ji. Případně ji nechte na nás, poradíme si.
Analýza klíčových slov
Pošlete nám analýzu klíčových slov. Pokud ji nemáte, napište nám, která slova a slovní spojení jsou pro vaši firmu nejdůležitější.
Hlavní stránka
Máte představu, co chcete na hlavní stránce prezentovat? Zkuste nám poslat vaši představu. Mezi časté prvky patří například: vaše výhody oproti konkurenci, reference, produkty, akční bannery atd.
Šablona pro jednotlivé stránky
Pokud máte speciální požadavky, jak má vypadat standardní stránka, přibližte nám je.
Instagram, Facebook, Facebook chat
Chcete zobrazovat feed z IG nebo Facebooku? Budeme potřebovat API kód. K IG feedu si ho můžete sami vygenerovat zde: https://instagram.pixelunion.net/. Pokud budete chtít Facebook, budeme potřebovat přístup do Vaší stránky.
Blog
Budete chtít blog? Víte, co by měl obsahovat? Pokud ne, nechte to na nás.
Produkty
Máte některé produkty, které táhnou vaši firmu, či je chcete z nějakého důvodu upřednostnit? Vypište nám je.
Pop-up
Budete chtít připravit nějaká vyskakovací okna - například cookie lišta, slevový kód, odkaz na akční stránku?
Konkurence, inspirace
Líbí se vám nějaké webové stránky či design? Zaujaly vás nějaké prvky? Pošlete nám odkazy. Probereme, zda by šlo vytvořit něco podobného.
Administrace
Máte požadavky na administraci na míru? Budete chtít na stránce vypisovat speciální pole, pro které budete chtít mít editovatelné pole v administraci?
Něco dalšího?
Napište cokoliv byste na webu chtěli. Probereme s vámi možnosti.

Odpovíme Vám nejpozději do 24h.

Ničeho se nebojte a nezávazně poptejte tvorbu na webovybalicek@gmail.com. Těšíme se na spolupráci!

Flatwhite.cz

Kávový katering na vaší akci.

Mybelka.cz

Kabelky na míru.

Creomat.cz

Instagram puzzle feed.