Menu

Nejčastější dotazy

Ano web bude váš nebude pronajatý jako u jiných služeb. Sami si můžete zvolit zda ho budete hostovat u sebe nebo u nás. Vše je na dohodě, do ničeho vás nebude tlačit.

Po zaplacení zálohy se budeme doptávat na spoustu otázek ohledně vašeho záměru. Poprosíme vás o podklady. Řekneme vám vše co je potřeba ke skvělému výsledku.

Jediné další náklady jsou zakoupení domény na které web poběží a hosting (kde budou data k webu uložená). Nabídneme vám kvalitní hosting s cenou od 1200 Kč / rok, dle náročnosti webu. Zároveň si můžete u nás zaplatit pravidelnou správu webu s cenou od 600 Kč / měsíc.

Samozřejmě, snažíme se klientovi potřeby pochopit. U některých části povedeme diskuzi. Dáme vám argumenty, proč by něco mělo vypadat nebo fungovat tak a tak a proč si to myslíme. Rádi bychom, abyste si vyslechli naše názory a až poté dali finální verdikt. 

Ano platí se 50% před a 50% po dokončení a předání webu. Přijímíme i kryptoměny.
U většiny projektů smlouvy neděláme. Náš business je postavený na důvěře. Vždy se snažíme dokončit projekt v maximální spokojenosti klienta. Nehledáme problémy, ale řešení, stejný přístup očekáváme od vás.

Obecné