O nás

Jsme parta freelancerů, profesionálních kreativců. A nedáme na to dopustit. Věříme, že větší tým lidí může pracovat na složitějších projektech, zvládnout práci efektivněji, dodat komplexnější službu a většinou levněji než agentury.

Zaměřujeme se především na tvorbu webů, e-shopů a jejich budoucí správu. Nabízíme také grafické služby, copywriting, PPC a SEO optimalizaci.

Sledujeme nové trendy, rozšiřujeme své znalosti a nebojíme se odlišit od ostatních.

vlada

Vláďa

Zakladatel, webdesignér, kóder

Navrhuji a tvořím responzivní weby, snažím se naslouchat klientům, ale zároveň jim poradit, jakou cestou se vydat. Zdokonaluji procesy a snažím se klientům odevzdat designové funkční weby, které vydrží dlouhá léta a pomůžou v jejich podnikání.

Karolina

Karolína

Zakladatel, projektový manager

Mám na starost vedení projektů a hlídání jejich klíčových milníků. Komunikuji s klienty, koordinuji práci v jednotlivých fázích, nastavuji harmonogramy a propojuji klienty s našimi specialisty. Při své práci využívám marketingové zkušenosti.

Lucie

Lucie

Copywriter

Jsem Lucie. Důsledná. Zodpovědná. Komunikativní. Puntičkářská. Výkonná. Analytická. Schopná. A taky veselá, pozitivně naladěná a kreativní. Napíšu texty pro blog, opravím hrubky na webu a vymyslím originální popisky ke všem vašim produktům.

Robert

Robert

Grafik, programátor

O grafiku a tvorbu webů se zajímám více než 8 let. Posledních pět let úspěšně působím jako webdesignér a vývojář webů. Veškeré mé práce se snažím nést v duchu jednoduchosti, přehlednosti a dle aktuálních moderních trendů.

Odpovíme Vám nejpozději do 24h.

Ničeho se nebojte a nezávazně poptejte tvorbu na webovybalicek@gmail.com. Těšíme se na spolupráci!

Flatwhite.cz

Kávový katering na vaší akci.

Mybelka.cz

Kabelky na míru.

Creomat.cz

Instagram puzzle feed.